Żyj ekologicznie i zainstaluj pompę ciepła w domu lub firmie. Pompa ciepła powietrzna to ekonomiczne rozwiązanie grzewcze, cena eksploatacji urządzenia w rozliczeniu rocznym pomoże zaoszczędzić nawet do 1500PLN. Pompy ciepła, Rzeszów, https://sunector.pl/pompy-ciepla/, to kompleksowe projekty oraz instalacje i doradztwo tematyczne. Dzięki temu unikniesz nietrafionych inwestycji.

Najtańsze pompy ciepła na rynku

Pompy ciepła, cena, nie są drogimi urządzeniami, ponieważ charakteryzują się tanią instalacją, a co za tym idzie, mniejszym zużyciem energii. Koszt pomp ciepła do domu 150m2 to rozwiązanie, które gwarantuje o wiele niższe zużycie energii niż tradycyjne systemy grzewcze. Pompą ciepła z kosztem miesięcznym to nawet 125PLN miesięcznie. Możesz zastosować tylko pompę ciepła do domu 120m2, a przy zastosowaniu paneli fotowoltaicznych zredukujesz koszty użytkowania prawie do zera. Powietrzna pompa ciepła, cena, z montażem, to około 50 000PLN.  

Pompa ciepła w Twoim domu

Dlaczego powinieneś zdecydować się na pompę ciepła do ogrzewania domu. Jednakże, w przypadku niskich temperatur wydajność pomp maleje, dlatego pompy ciepła powietrze-woda powinny być stosowane z pomocniczym ogrzewaniem podłogowym. Wtedy masz pewność, że nawet koszt pompy ciepła do domu 200m2 zwróci Ci się w niedługim czasie, a Ty nie będziesz musiał dodatkowo dogrzewać mieszkania. Pompy ciepła to możliwość sterowania urządzeniem, co daje Ci duży komfort w pozyskiwaniu ciepła oraz niezawodność urządzenia.