Cena pomp ciepła, https://sunector.pl/pompy-ciepla/, jest zróżnicowana, w zależności od kubatury domu mieszkalnego. To efektywność pomp typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Pierwszy typ transportuje powietrze do wewnątrz, a powietrze-woda umożliwia skierowanie ciepła do obiegu grzewczego i zbiornika grzejącego wodę. Energia pozyskana jest darmowa, jednakże należy wziąć pod uwagę koszty instalacji. Służy temu cennik, który firma projektująca i montująca oferuje swoim klientom.

Jaka cena pomp ciepła

Tanie pompy ciepła to idealne urządzenia, dzięki którym zredukujesz prawie do zera rachunki za energię. Pompy ciepła, Rzeszów, to oferta pomp do ogrzewania domów o różnym metrażu. Koszt pompy ciepła do domu 100m2 to około 25 000PLN. Jeżeli zainwestujemy w pompę ciepła do większego domu, to koszt pompy ciepła do domu 200m2 wyniesie 30 000PN. Z kolei pompa ciepła, koszt miesięczny oraz powietrzna pompa ciepła do domu 120m2 jest zredukowany pomimo inwestycji w kwocie 60 000PLN.

Pompy ciepła nie tylko do ogrzewania

Pompę ciepła możesz stosować nie tylko do ogrzewania domu. Z jej pomocą ogrzejesz wodę, doskonale sprawdzi się podczas ogrzewania wody do basenu lub jacuzzi. Jeżeli dołożysz do niej fotowoltaikę, zredukujesz koszty prawie do zera. Pompa ciepła do ogrzewania domu nie zakłóca spokoju domowników, a specjaliści od montażu doradzą Ci, w jaki sposób wybrać pompę ciepła adekwatną do Twoich potrzeb. Pompy możesz zastosować również w starszych budynkach. Wybierz firmę, która doskonale serwisuje pompy w domach prywatnych i firmach.