Modele pomp ciepła, https://sunector.pl/, są zróżnicowane, najczęściej wybierane to pompy powietrze-woda. Pompy ciepła stosowane w domach oraz budynkach użyteczności publicznej to tanie pompy ciepła. Pompy ciepła, Rzeszów, to także systemy fotowoltaiczne oraz klimatyzacja. Montaż obejmuje zarówno powietrzną pompę ciepła, jak i fotowoltaikę, to także środki z programu czyste powietrze.

Jakie pompy dla Ciebie

Pompy powietrze-woda to pompy marki Panasonic, które cechuje efektywność oraz niezawodne działanie. Firma od ponad 30 lat dostarcza klientom produkty najlepsze dla domu i jest liderem w ekologii. Zainteresuj się pompami z oferty Sunector. Pompa powietrzna ciepła do domu, której koszt zwraca się już po roku użytkowania, to najlepsza inwestycja. Możesz dokonać montażu z pomocą środków własnych, z dotacji, a także możesz odliczyć z podatku ulgę termoizolacyjną.

Pompa ciepła jako innowacja w użytkowaniu

Z pompą ciepła dokonasz rewolucji w Twoim domu. Pompy ciepła powietrze-woda mogą być używane w kilku procesach. Dzięki zastosowaniu powietrznych pomp ciepła do domu jesteś odbiorcą ciepła do ogrzewania wody, instalacji centralnego ogrzewania, możesz się wtedy cieszyć ciepłem, jakie daje inwestycja. W przypadku strumieni ciepła możliwa bezpośrednia wymiana ciepła. W tej sytuacji pompa ciepła nie jest potrzebna do przenoszenia ciepła, ale najczęściej jest stosowana w procesie ogrzewania nieruchomości. Innowacje polegają również na zastosowaniu rozwiązań fotowoltaicznych.